Zuzana Ryuu Janíková

Dobrý den,

jmenuji se Zuzana Ryuu Janíková a tímto Vás vítám na svých stránkách.

 

  • Studiu masáží se věnuji již od roku 2008.
  • Studiu tradiční čínské medicíny se věnuji od roku 2014.
  • Službám duchovního průvodce se věnuji s přestávkami celý život.
  • Výkladu tarotových karet se věnuji od roku 2005.
  • A se studiem ještě nekončím. =)

 

Masáže

V masážích se postupně zdokonaluji praxí a rozsahem let. Díky tradiční čínské medicíně si plně užívám rozsahu účinků, jež mají na lidské tělo. Na první škole tradiční čínské medicíny jsem vystudovala obor Tuina – tedy čínské masáže. Čínské masáže jsou o dost rozdílné oproti masážím evropským.

V masážích se specializuji na pohybový aparát a celkovou harmonizaci těla, duše a mysli.

 

Služby duchovního průvodce a výklady karet

Jak jsem psala výše, s pauzami se věnuji službám duchovního průvodce celý život. V podstatě jsem schopná Vám pomoci v jakékoliv záležitosti, která by snad zdánlivě mohla ležet mimo tento svět. Tady nemám žádnou zvláštní specializaci, prostě dokážu přemostit věci a pomoct k jejich pochopení.

 Život má pro nás být zábava a hra, často ale během našich životních cest na toto zapomínáme a tak se stále více oddělujeme od sebe. Vrátit se do hry, vrátit se k sobě, je jeden z nejkrásnějších a nejdokonalejších zážitků, které si můžete v životě dopřát. Není to hned, jsou to krůčky a kroky jež podnikáme zpátky k sobě, ale jsou to ty krůčky, které v našem životě mají největší váhu. Protože pokud nebudeme mít na prvním místě sebe a svoje potřeby, nebude je tam mít nikdo jiný. Můžete mě brát, přesně jak píšu, jako takového průvodce, co Vám na chvíli postojí po boku a pomůže Vám dostat se ze situací, co se vám nelíbí. Vlastními silami a vlastním pochopením můžete změnit svoje žití.

Jsi vítán. =)